Türkiye’de no-name kalmış elektronik müzik sanatçıların destek veren bir müzik platformu kuşkusuz bir ihtiyaç. Nitekim müzik dinleneme platformlarında dans müziğinde yer alan sanatçılar sadece kişisel tercihlere göre seçilmekte.

bpmTurk bu noktada devreye giriyor ve bpm gözetmeksizin elektronik altyapılı bütün parçalara olabildiğince destek vermek istiyor. Platformun açıklaması şu şekilde:

Yerli Elektronik Müziğin Yeni Destekçisi: bpmTurk

Bpm ve tarz gözetmeksizin Türkiye sınırları içerisinde elektronik altyapıya sahip olan bütün şarkılardan ve bu müziği üreten her sanatçıdan haberdar olacağınız elektronik müzik platformu bpmTurk ‘e start veriyoruz.

Özellikle müzik piyasasını domine eden influencer-lar yerine olması gerektiği gibi bu işin emekçileri, sanatçıları, prodüktörleri, teknik ekibi ile bu platformda buluşacaksınız. Dans müziği; deep house, house, techno, tech house, indie dance, electronica, funky, future house yanı sıra hip-hop, r&b, trap, pop, indie, kpop tarzlarındaki çalışmalar bu sitede yer alacak.

Şarkı sözleri ve klipler de sitenin içerikleri arasında. Aynı zamanda röportajlar ile sanatçıları daha yakından tanıyacaksınız.

Elektronik müzik sevenlerin ilk akla gelen adresi olmak en büyük arzumuz. Bize çalışmalarınızı tanıtmak için mutlaka ulaşın.

http://bpmturk.com

Bültenlerinizi göndermek için adresimiz: info@notofc.com

Bizi InstagramTwitter ve Facebook‘ta takip edin.